banner seokod.pl

Prawdziwe pierścienie tensorowe

Dodano: 3 tygodnie 1 dzień temu

Nasz sklep -  Tensorowe.pl ma w swojej ofercie pierścienie tensorowe, generatory oraz różdżki. Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy też na naszą witrynę internetową w celu poszerzenia swojej wiedzy na temat pierścieni tensorowych.


Celem pierścieni tensorowych jest spożytkowanie energii subtelnych i przyspieszenie zmian rzeczywistości w Matrycy Energetycznej. W zależności od typu pierścienia – możliwa staje się dynamizacja procesów w wybranym z obszarów swojego życia, zaczynając od zdrowia, po zmiany osobiste i polepszenia sytuacji finansowej. Zasady dotyczące delikatnej energii da się utożsamiać z ideami fizyki, łamiące czas oraz dystans. Może to oznaczać, że człowiek ma prawo kierować obiegiem tej energii za pomocą intencji i, że interakcja jest realna nawet na dużą odległość. Jasno wynika z tego, iż nie trzeba mieć przy sobie pierścienia, żeby się z nim „zdalnie”, czyli telepatycznie złączyć, by poprawiał nasze intencjonalne działania.


Jak się zatem okazuje pierścienie tensorowe są przyrządem użytkowanym przez osoby praktykujące metodę dwupunktu, umożliwiając w ten sposób połączenie technologii z duchowością, i podkreślając wszechobecny w naturze – dualizm. Matryca Energetyczna jest to ogromne pole potencjału świadomości (pole kwantowe), zostało one opisane przez Richarda Bartletta, pozwalające oddziaływać na wszelakie elementy naszego egzystowania. Korzystanie z tego pola morficznego o ogromnym potencjale przekazującym informacje powoduje zmiany używanych do wzorców zdrowotnych, związkowych, finansowych a także stanów umysłowych i emocjonalnych. 

Podobne wpisy

Komentarze